DUYURU DETAYI

DEĞERLİ ALICI ADAYLARIMIZ PİYASA ŞİŞKİNLİĞİNE BİR NEDEN DE SİZ OLMAYIN !!!

DEĞERLİ ALICI ADAYLARIMIZ PİYASA ŞİŞKİNLİĞİNE BİR NEDEN DE SİZ OLMAYIN !!! BİLİNÇLİ TÜKETİCİ OLARAK DOĞRU YÖNLERDİRMEYE GÖRE ALIŞVERİŞ YAPALIM;

  • SAHİBİNDEN İLANLARINI AVANTAJ GÖRÜP PİYASANIN YÜZDE % 20 ÜZERİNDE SATILMAYA ÇALIŞAN SAHİBİNDEN İLANLARINA İTİBAR ETMEYİN !!!
  • O BİNADA O DAİREYİ ALDIKTAN SONRA BİR DAHA BAŞKA DAİRE SATILIRKEN EMSALİN SON DAİRE ÜZERİNDEN DEĞERLENDİRİLDİĞİNİ UNUTMAYIN !!!
  • SAHİBİNDEN İLANLARI SANILDIĞI GİBİ ALICI ADAYLARINI DÜŞÜNÜLEREK NE YAZIK Kİ VERİLMEMEKTEDİR. PİYASA DA SATILMAYA ÇALIŞAN GAYRİMENKULLERİN DAHA YÜKSEĞİNE SATILMA ARZUSUYLA ÇIKMAKTADIR. ARADA EMLAKÇI OLMAMASININ SİZİN AVANTAJINIZ OLDUĞU BİLİNCİ YERLEŞTİRİLMEYE ÇALIŞMAKTADIR SADECE !!!
  • EĞER ALIŞVERİŞLERİNİZDE UZMAN GAYRİMENKUL DANIŞMANI VE OFİSİYLE DEVAM EDERSENİZ HEM UYGUN ALIRSINIZ HEM DE GEREKSİZ PİYASA ŞİŞKİNLİĞİNE YOL AÇMAZSINIZ !!!

UNUTMAYIN HEPİMİZ AYNI GEMİDEYİZ.. BUGÜN DAİRE SATANLAR YARIN ALICI OLARAK KARŞIMIZA ÇIKACAKTIR. KENDİNİZİNDE AYNI PİYASADA AYNI ÇABAYI VERECEĞİNİZİ UNUTMAYINIZ.

GELİR İDARESİ TAKDİR KOMİSYONU ÜYESİ USTA EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ ŞİRKET YÖNETİCİSİ

ERDİNÇ USTA